Sveces


Decembris – vissvečainākais mēnesis.

Viena svecīte, viena maza gaismiņa, un tik dažāds pielietojums. Runā, ka sveces gaisma padarot spēcīgākas domas un jūtas, tā apskaidro neskaidro, neapzināto, nojaušamos sapņus un vēlmes.

Dekupāža, manuprāt, ļoti jauks sveču “apdekorēšanas ” veids.

Sveču krāsu nozīme

BALTA. jauna sākuma un enerģijas krāsa. Baltas sveces šķīstī mājas atmosfēru, aprauj nelaimju virkni, tās kā palīglīdzekli izmanto teurģijā un kristalomantijā, tāpat meditācijā. Tās simbolizē šķīstību, uz patiesību vērstu garīgo spēku. Piedien jebkurai netālās astroloģijas zīmei.
SARKANA. pārmaiņu un drosmes krāsa. Sarkanas sveces uzbudina un uzjundī kaislības un iekāri. Tās pauž seksapīlu, fizisku spēku (arī fizisku aizstāvību), veselību un zemāka līmeņa kaislo enerģiju. Protams, ka tās ir Auna un Skorpiona sveces. Taro tās saista ar Velna kārti.
ORANŽA nozīmē laimi, veselību, līdzsvaru un dzīves jēgu. Oranžas skaitās drošsiržu sveces. Palīdz arī pareizi lemt, risināt tiesiska rakstura problēmas. Tās ir labvēlīgas domas un enerģijas koncentrēšanai un atbalstam. Tipiskas Vērša sveces.
DZELTENA saskarsme, zināšanu apguve, ceļojumi. Dzeltenas sveces pauž pārliecību, uzticēšanos un pievilcību, palīdz ielāgot un mācīties, vedina uz mieru un apceri, tās veicina labklājību. Sevišķi atbilst Dvīņiem un Jaunavai.
ZAĻA sola mīlestību, dziedināšanu, dabas pasaules līdzdalību. Zaļas, tievas dabiskā vaska sveces rosina veiksmi un tām piemīt dziedējošas, nama gaisotni attīrošas īpašības. Pievelk uzplauksmi un naudas līdzekļus, simbolizē auglību. Strēlnieka sveces, bet saistītas arī ar Veneras zīmēm.
ZILA varu, taisnīgumu, karjeru. Zilas sveces sargā miegu un sūta pravietiskus sapņus. Tās ir zīlnieku un pareģu sveces; veicina atskārtu un viedu. Pēc Zodiaka atbilst Ūdensvīram un Jaunavai, arī Zivīm, bet palīdz jebkuram.
PURPURSARKANA šīs krāsas sveces paātrina cilvēka atveseļošanos slimības laikā, dod paranormālus spēkus un novērš lāstus. Ambiciozu cilvēku atribūts. Nez kāpēc atbilstot Zivīm. Maigi ar to palīdzību zintē- ļoti aktīvas un vēlmju pieņēmīgas.
VIOLETA, ZILGANI VIOLETA fiziska attīstība, garīgums, iekšēja harmonija. Violetām svecēm piemīt līdzīgs efekts purpursarkanajām svecēm, bet tās ir maigākas iedarbes burves un vairāk saistītas ar Svaru zīmi.
ROZĀ salabšana, bērnu un ģimenes krāsa. Rozā svecītes simbolizē maigu draudzību un mīlestību, viesmīlību. Tās atraida ļaunumu un pievelk tikumību. Atbilst Vēzim. (Varbūt tāpēc, ka šīs zīmes cilvēkiem nemaz neskādētu padomāt par cilvēcisko attiecību morāli un ētiku?)
BRŪNA. mājas un mājokļa, finanses, īpašumu, arī vecāku radinieku. Brūnas sveces simbolizē atbalstu neveiksmēs- piesaista palīdzību sadzīves problēmu risināšanā un finansiālās krīzēs (ģimenes līmenī). Aizsargā lopus un citus četrkāju mājdzīvniekus no lietuvēna un mošķiem. Tās atbilst Mežāža zīmei. Krāsu var dot tikpat labi ozols un alksnis, cik muskuss. Pēdējais gan vairāk paredzēts intīma rakstura ķibeļu novēršanai.
PELĒKA. kompromisa un noslēpumu glabāšana. Pelēka svece ir ne šis, ne tas- ne tā eņģelim svece, ne velnam kruķis. Iemidzinoši neitralizējoša iedarbība. Garīgs stupors. Runā, ka var izraisīt vai pat paildzināt letarģisku vai mēnessērdzīgu stāvokli.
SUDRABA. slepenas vēlmes.
ZELTA. ilgstoši centieni, labklājība. Sveces šajā krāsā (visbrīnišķīgākās tās kļūst, ja sveču ķermeņi ir sātināti ar īsta zelta pulveri vai lapiņzelta drīksniņām un lēnītēm baro liesmiņu). Tās vispirms apliecina intuīciju un aizbildnību, kā nekā Lauvas krāsa. Spēks, pārliecība un varenība. Tiesa- arī visatļautība, tirānija…
MELNA. beigas un vainas jūtas vai nožēla. Simbolizē ļaunumu un zaudējumus, raizes, nesaskaņas un skumjas. (http://wap.sncwap.net/krasas/sveces.php)
Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Dekupāža ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s